1-rums lägenhet på 47m² i Vimmerby

Bondebygatan, 598 38 Vimmerby, Sweden

5 381 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Bondebygatan, Vimmerby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

47 m²

Pris

5 381 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Bondebygatan, 598 38 Vimmerby, Sweden

Laddar karta