1-rums lägenhet på 38m² i Västerås

Bomansgatan, 722 19 Västerås, Sweden

6 590 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-05-2026

apartment at Bomansgatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

38 m²

Pris

6 590 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-05-2026

Pris per m²

173 kr

Karta

Annonsen ligger på Bomansgatan, 722 19 Västerås, Sweden

Laddar karta