Publicerad idag

2-rums lägenhet på 43m² i Västerhaninge

Björkstigen, 137 31 Västerhaninge, Sweden

8 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Björkstigen , Västerhaninge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

8 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

186 kr

Karta

Annonsen ligger på Björkstigen, 137 31 Västerhaninge, Sweden

Laddar karta