Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 75m² i Tomelilla

Bangatan, 273 34 Tomelilla, Sweden

8 464 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Bangatan, Tomelilla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

8 464 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Bangatan, 273 34 Tomelilla, Sweden

Laddar karta