2-rums lägenhet på 46m² i Göteborg

Backa, Göteborg, Sweden

12 864 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Backadalen, Hisings Backa

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

46 m²

Pris

12 864 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

280 kr

Karta

Annonsen ligger på Backa, Göteborg, Sweden

Laddar karta