Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 16m² i Stockholm

Bandhagen, Stockholm Municipality, Sweden

4 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Askersundsgatan, Bandhagen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

16 m²

Pris

4 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

269 kr

Karta

Annonsen ligger på Bandhagen, Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta