Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 64m² i Mariefred

Ärnäsvägen, 647 30 Mariefred, Sweden

7 529 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 06-05-2026

apartment at Ärnäsvägen, Mariefred

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

7 529 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

06-05-2026

Pris per m²

118 kr

Karta

Annonsen ligger på Ärnäsvägen, 647 30 Mariefred, Sweden

Laddar karta