Publicerad för 6 dagar sedan

4-rums lägenhet på 88m² i Eskilstuna

Årbylundsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

12 602 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-08-2026

apartment at Årbylundsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

88 m²

Pris

12 602 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-08-2026

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på Årbylundsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta