Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 104m² i Stockholm

Arbetargatan, 112 45 Stockholm, Sweden

17 999 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 29-06-2026

apartment at Arbetargatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

104 m²

Pris

17 999 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

29-06-2026

Pris per m²

173 kr

Karta

Annonsen ligger på Arbetargatan, 112 45 Stockholm, Sweden

Laddar karta