Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 52m² i Uppsala

Apelgatan, 754 35 Uppsala, Sweden

10 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Apelgatan, Uppsala

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

10 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

192 kr

Karta

Annonsen ligger på Apelgatan, 754 35 Uppsala, Sweden

Laddar karta