Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 76m² i Halmstad

Andersbergsringen, 302 55 Halmstad, Sweden

10 069 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Andersbergsringen, Halmstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

10 069 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

132 kr

Karta

Annonsen ligger på Andersbergsringen, 302 55 Halmstad, Sweden

Laddar karta