1-rums lägenhet på 7m² i Uppsala

Amanuensgatan, 752 57 Uppsala, Sweden

6 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Amanuensgatan, Uppsala

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

7 m²

Pris

6 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

857 kr

Karta

Annonsen ligger på Amanuensgatan, 752 57 Uppsala, Sweden

Laddar karta