2-rums lägenhet på 55m² i Norrköping

Albrektsvägen, 603 50 Norrköping, Sweden

8 199 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Albrektsvägen, Norrköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

8 199 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

149 kr

Karta

Annonsen ligger på Albrektsvägen, 603 50 Norrköping, Sweden

Laddar karta