Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Åmotfors

Trädgårdsgatan, 673 35 Åmotfors, Sweden

6 052 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

åmotfors, värmland, eda

Hyresrätt på Trädgårdsgatan 17 A i Åmotfors med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

6 052 kr

Pris per m²

98 kr

Karta

Annonsen ligger på Trädgårdsgatan, 673 35 Åmotfors, Sweden

Laddar karta