Publicerad idag

3-rums lägenhet på 67m² i Vännäs

Prästgatan, 911 32 Vännäs, Sweden

11 527 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

älvdala, vännäs, västerbotten

Hyresrätt på Prästgatan 6 i Vännäs med 3 rum (67 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

67 m²

Pris

11 527 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

172 kr

Karta

Annonsen ligger på Prästgatan, 911 32 Vännäs, Sweden

Laddar karta