3-rums lägenhet på 72m² i Botkyrka kommun

unnamed road, 145 64 Botkyrka kommun, Sweden

14 871 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

alby, botkyrka, stockholm

Hyresrätt på Fittja torg 25 i Botkyrka med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

14 871 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

207 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 145 64 Botkyrka kommun, Sweden

Laddar karta