5-rums lägenhet på 114m² i Åhus

Gråbovägen 2A-E, 296 41 Åhus, Sweden

16 342 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

åhus, skåne, kristianstad

Hyresrätt på Gråbovägen 2 D i Åhus med 5 rum (114 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

114 m²

Pris

16 342 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på Gråbovägen 2A-E, 296 41 Åhus, Sweden

Laddar karta