Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 60m² i Åhus

Tätörtsvägen 32A-E, 296 41 Åhus, Sweden

9 884 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

åhus, skåne, kristianstad

Hyresrätt på Tätörtsvägen 32 C i Åhus med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

9 884 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

165 kr

Karta

Annonsen ligger på Tätörtsvägen 32A-E, 296 41 Åhus, Sweden

Laddar karta