Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 68m² i Västerhaninge

Björnvägen 10C, 137 31 Västerhaninge, Sweden

10 055 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

åby, västerhaninge, stockholm, haninge

Hyresrätt på Björnvägen 10 C i Västerhaninge med 3 rum (68 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

68 m²

Pris

10 055 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Björnvägen 10C, 137 31 Västerhaninge, Sweden

Laddar karta