2-rums lägenhet på 37m² i Strängnäs

Åkerbärsvägen, 645 52 Strängnäs, Sweden

6 774 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

abborrberget, strängnäs, södermanland

Hyresrätt på Åkerbärsvägen 6 C i Strängnäs med 2 rum (37 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

37 m²

Pris

6 774 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

183 kr

Karta

Annonsen ligger på Åkerbärsvägen, 645 52 Strängnäs, Sweden

Laddar karta