Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 49m² i Arvika

Fabriksgatan, 671 32 Arvika, Sweden

8 531 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

2 rum och kök på Torggatan 14 H, ledig lägenhet i Arvika

Planlösning Beskrivning Rökfritt i och omkring fastigheten. Förbrukning varm- och kallvatten debiteras separat. Lägenheten har egen disk- och tvättmaskin samt tumlare. Inglasad balkong

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

49 m²

Pris

8 531 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Balkong

Ja

Pris per m²

174 kr

Karta

Annonsen ligger på Fabriksgatan, 671 32 Arvika, Sweden

Laddar karta