Publicerad idag

2-rums lägenhet på 58m² i Hallsberg

Allégatan, 694 32 Hallsberg, Sweden

9 070 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

2 rum och kök på Allégatan 34, ledig lägenhet i Hallsberg

2 rok, 58 kvm Våning 6, hiss finns i fastigheten Balkong Tvättmaskin och torktumlare ingår i hyran.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

9 070 kr

Pris per m²

156 kr

Karta

Annonsen ligger på Allégatan, 694 32 Hallsberg, Sweden

Laddar karta