Publicerad för 2 dagar sedan
Åbogatan 3, 260 20 Teckomatorp, Sweden
6 631 kr / månad
2 rum och kök. Adress: Åbogatan 3 objekt 706. Lgh nr: 1001 Area: 67 Kvm Hyra: 6631 kr Våning: 1 Inflytt: , tidigare inflytt är möjlig. Internet: Mobilt bredband. Ni väljer själv bolag. Tillkommer för drift: Eget avtal på el, värme och varmvatten via EON. Ort: Teckomatorp. Komplettera med att fota ert anställningsavtal och 3 sista lönespecifikationer. Vänligen bifoga boende referens och hyresvärds telefon nummer eller e Samtal undanbedes. Refnr: 706
2 rum och kök. Adress: Åbogatan 3 objekt 706. Lgh nr: 1001 Area: 67 Kvm Hyra: 6631 kr Våning: 1 Inflytt: , tidigare inflytt är möjlig. Internet: Mobilt bredband. Ni väljer själv bolag. Tillkommer för drift: Eget avtal på el, värme och varmvatten via EON.
Ort: Teckomatorp. Komplettera med att fota ert anställningsavtal och 3 sista lönespecifikationer. Vänligen bifoga boende referens och hyresvärds telefon nummer eller e Samtal undanbedes. Refnr: 706
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
67 m²
Pris
6 631 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
99 kr
Annonsen ligger på Åbogatan 3, 260 20 Teckomatorp, Sweden
Laddar karta