1-rums lägenhet på 30m² i Stehag

Vedelsvägen, 240 36 Stehag, Sweden

5 630 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

1 rum och kök, Vedelsvägen 13 B lgh 1202 Stehag.

1 rum och kök Adress: Vedelsvägen 13 B Lgh nr: 1202 Area: 30 Kvm Hyra: 5630 kr Våning: 3 Inflytt: tidigare inflytt kan ske. Tillval: Tv avgift Tillkommer: Stehag Fiber 300 kr Ingår: Värme och varm/kallvatten. Garage: Det finns lediga garage platser. Ort: Stehag Komplettera med att fota ert anställningsavtal och 3 sista lönespecifikationer. Vänligen bifoga boende referens och hyresvärds telefon nummer eller e Samtal undanbedes. Refnr: 208

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

5 630 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Garage

Ja

Pris per m²

188 kr

Karta

Annonsen ligger på Vedelsvägen, 240 36 Stehag, Sweden

Laddar karta