Listed yesterday
Westerbergs gata, 302 26 Halmstad, Sweden
11 149 kr / month
Gamletullsgatan, Westerbergs gata, Stellan Mörners gata. Byggnaderna består av sex, sjuvåningshus med hiss. Samtliga lägenheter har balkong eller uteplats. P-plats finns att hyra i centralgarage under husen.
Gamletullsgatan, Westerbergs gata, Stellan Mörners gata. Byggnaderna består av sex, sjuvåningshus med hiss.
Samtliga lägenheter har balkong eller uteplats. P-plats finns att hyra i centralgarage under husen.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
11 149 kr
Price per m²
159 kr
The listing is located at Westerbergs gata, 302 26 Halmstad, Sweden
Loading map