Vinkelgatan, 231 70 Anderslöv, Sweden
6 041 kr / month
Etta i Anderslöv med uteplats!Anmäl ditt intresse redan idag!Vid frågor
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
6 041 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
173 kr
The listing is located at Vinkelgatan, 231 70 Anderslöv, Sweden
Loading map