3 rooms apartment of 89m² in Handen

Vendelsövägen 68, 136 67 Handen, Sweden

12 208 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Vendelsövägen 68

OBS! Uteplatserna kommer byggas om till ett enhetligt utförande för hela området inom de kommande åren. Viktigt att du direkt laddar upp dina intyg på inkomster på mina sidor under dokumentuppladdning. Länk till våra godkända inkomstuppgifter Planritning saknas. Hyresgästen förbinder sig att under avtalstiden ha en gällande hemförsäkring. Obligatorisk visning I Vendelsö råder en trevlig småstadsstämning med plats för både företagande och alternativa boendeformer. Majoriteten av bebyggelsen utgörs av småhus, men här finns det även flerbostadshus. Härifrån tar det cirka 25 minuter med buss till Stockholm. Som boende i Vendelsö bor man granne med unika Tyresta nationalpark!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

89 m²

Price

12 208 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

137 kr

Map

The listing is located at Vendelsövägen 68, 136 67 Handen, Sweden

Loading map