Listed today

3 rooms apartment of 75m² in Borås

Vattenverksgatan, 506 47 Borås, Sweden

8 218 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Vattenverksgatan 10 A

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

8 218 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

110 kr

Map

The listing is located at Vattenverksgatan, 506 47 Borås, Sweden

Loading map