3 rooms apartment of 75m² in Sandviken

Västerled 136D, 811 50 Sandviken, Sweden

8 234 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Västerled 136 D

Ort: Sandviken Objektnr.: Tillgänglig .m: Våningsplan: 1 Dagar publicerad: 0 Bodirekt Balkong mot väster Bredbandstjänster: Kan beställas El: Eget abonnemang Lägenhet 55+ Lägenheten har balkong Tvättstuga i samma hus Värme: Ingår i hyra

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

8 234 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Balcony

Yes

Price per m²

110 kr

Map

The listing is located at Västerled 136D, 811 50 Sandviken, Sweden

Loading map