Vallbyvägen 21B, 645 42 Strängnäs, Sweden
11 964 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
112 m²
Price
11 964 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
107 kr
The listing is located at Vallbyvägen 21B, 645 42 Strängnäs, Sweden
Loading map