Listed 2 days ago
Vallby gårdsväg, 762 22 Rimbo, Sweden
10 668 kr / month
Välkommen till denna välplanerade lägenhet i Vallby Hage med 3 rum + kök! Lägenheten har öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, från vardagsrummet når ni den väl tilltagna balkongen. Kallförråd finns intill entrén. Tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin ingår i lägenheten. Öppen fiber från Telia finns i lägenheten. Det finns även möjlighet att hyra en bilplats med motorvärmare i någon av områdets carportar. Separat debitering av förbrukad hushållsel samt varm och kallvatten enligt undermätare tillkommer på bostadshyran. Vallby Hage erbjuder även gästrum till uthyrning för besökare till våra hyresgäster. Sommartid finns tillgång till utomhuspool och vintertid finns det möjlighet att hyra bastu i området. För att ansöka om en lägenhet hos oss så fyller du i en intresseanmälan för valt objekt. Det är viktigt att du fyller i samtliga uppgifter och skriver lite om dig själv. Vi tillämpar inte ett traditionellt kösystem utan gör vårt urval utifrån de anmälningar som kommer in för den aktuella lägenheten. En grundläggande förutsättning för att hyra en lägenhet är att du inte har betalningsanmärkningar. Vi ser även till hur stor del av inkomsten som läggs på boende och vi vill att hyran ska stå i rimlig proportion till hushållets inkomst. För mer information
Välkommen till denna välplanerade lägenhet i Vallby Hage med 3 rum + kök! Lägenheten har öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, från vardagsrummet når ni den väl tilltagna balkongen. Kallförråd finns intill entrén. Tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin ingår i lägenheten. Öppen fiber från Telia finns i lägenheten. Det finns även möjlighet att hyra en bilplats med motorvärmare i någon av områdets carportar. Separat debitering av förbrukad hushållsel samt varm och kallvatten enligt undermätare tillkommer på bostadshyran. Vallby Hage erbjuder även gästrum till uthyrning för besökare till våra hyresgäster. Sommartid finns tillgång till utomhuspool och vintertid finns det möjlighet att hyra bastu i området.
För att ansöka om en lägenhet hos oss så fyller du i en intresseanmälan för valt objekt. Det är viktigt att du fyller i samtliga uppgifter och skriver lite om dig själv. Vi tillämpar inte ett traditionellt kösystem utan gör vårt urval utifrån de anmälningar som kommer in för den aktuella lägenheten. En grundläggande förutsättning för att hyra en lägenhet är att du inte har betalningsanmärkningar. Vi ser även till hur stor del av inkomsten som läggs på boende och vi vill att hyran ska stå i rimlig proportion till hushållets inkomst. För mer information
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
10 668 kr
Price per m²
129 kr
The listing is located at Vallby gårdsväg, 762 22 Rimbo, Sweden
Loading map