3 rooms apartment of 87m² in Lund

Åbrinksvägen 25, Lund, Sverige

18 800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 31-03-2026

Vacker 3:a i St Lars, Lund

3:a i St Lars, Lund, uthyres från 1 april 2026 tillsvidare. Byggår 2012. Två sovrum, ett stort vardagsrum som gränsar till amerikanskt kök, ett badrum, en toalett, och balkong. Lägenheten ligger i naturskönt område i St Lars. Stor balkong som vätter mot grönskan. Nära till lekplats samt vandringsled utmed Höje Å. Passar utmärkt för familj. Nära till skolor och till busshållplats for linje 6 och 7 som går till centrum. Vi hyr ut möblerat med sängar, köksbordsmöblemang, soffmöblemang, bokhyllor etc. El och vattenkostnader tillkommer då de beräknas utifrån användning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

87 m²

Price

18 800 kr

Rental period

Unlimited

Available from

31-03-2026

Furnished

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

216 kr

Map

The listing is located at Åbrinksvägen 25, Lund, Sverige

Loading map

Landlord

Verified by Bostadslistan