Listed today
Ursviks allé 16, 174 63 Sundbybergs kommun, Sweden
13 800 kr / month
Nu hyr jag ut min välplanerade och moderna 2:a i attraktiva Ursvik. Lägenheten ligger på 3:e våningen och har ett fantastiskt ljusinsläpp under hela dagen. Perfekt för en person eller ett par som söker ett lugnt, fräscht och bekvämt boende med närhet till både natur och stad. 2 rum och kök, 39 kvm, 3:e våningen. Stort förråd, balkong, mycket bra ljusinsläpp hela dagen. Tvättmaskin och torktumlare i lägenheten. Fullt utrustat kök. Modern och fräsch standard. Bredband ingår i hyran. Finns...
Nu hyr jag ut min välplanerade och moderna 2:a i attraktiva Ursvik. Lägenheten ligger på 3:e våningen och har ett fantastiskt ljusinsläpp under hela dagen. Perfekt för en person eller ett par som söker ett lugnt, fräscht och bekvämt boende med närhet till både natur och stad.
2 rum och kök, 39 kvm, 3:e våningen. Stort förråd, balkong, mycket bra ljusinsläpp hela dagen. Tvättmaskin och torktumlare i lägenheten. Fullt utrustat kök. Modern och fräsch standard. Bredband ingår i hyran. Finns...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
13 800 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
Price per m²
345 kr
The listing is located at Ursviks allé 16, 174 63 Sundbybergs kommun, Sweden
Loading map