Listed today

2 rooms apartment of 74m² in Eskilstuna

Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

7 375 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sturegatan 9, 2 rum och kök

Den här bostaden erbjuds utan köpoäng. (Läs mer om Bostad direkt under Vanliga frågor) En trevlig lägenhet ett sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Tvättmaskin finns. Lägenheten är belägen i Fröslunda, vilket är ett trivsamt och grönt bostadsområde med närhet till Eskilstuna centrum.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

74 m²

Price

7 375 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

100 kr

Map

The listing is located at Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Loading map