1 room studio of 30m² in Uddevalla

Einars konditori, Kungsgatan 38, 451 30 Uddevalla, Sweden

6 250 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-03-2026

studio Kungsgatan 38 B / Uddevalla

6250 kr 30 m² 1 4 Enligt ök. Tjusig nyproducerad lägenhet på vindsplan om 1 rum och kök med fönsterbalkong. Lägenheten är belägen mitt i centrala Uddevalla på Kungsgatan 38B. OBS! Korrekt hyra är 6250kr/mån, detta kommer att justeras i annonsen inom kort. Lägenheten är genomgående vitmålad med en ljusare parkett. Badrummet har kaklade väggar och klinkergolv. Lägenheten har en fönsterbalkong. *Värme, kall- och varmvatten ingår i hyran. *Fiber för snabb och stabil internetanslutning. Fastigheten är mycket centralt belägen. Härifrån har du omedelbar tillgång till stadens butiker, restauranger, nöjen och kulturliv. Varmt välkommen in med din intresseanmälan redan idag! Direktnummer till uthyrare, Carl Eriksson,

Property type

studio

Rooms

1

Size

30 m²

Price

6 250 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-03-2026

Balcony

Yes

New build

Yes

Price per m²

208 kr

Map

The listing is located at Einars konditori, Kungsgatan 38, 451 30 Uddevalla, Sweden

Loading map