2 rooms studio of 67m² in Kåge

Brännsvedjevägen, 934 31 Kåge, Sweden

5 648 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

studio Brännsvedjevägen 102 / Skellefteå

5648 kr 67 m² 2 0 Enligt ök. Välkommen till en ljus och välplanerad 2:a med uteplats! Nu finns möjlighet att hyra en trevlig tvårumslägenhet i gott skick – ett bekvämt och funktionellt boende som passar både par och familj. Lägenheten har en genomtänkt planlösning, bra ljusinsläpp och en egen uteplats som ger extra yta under årets varmare månader. Köket är praktiskt utformat, badrummet är funktionellt planerat och är förberett för tvättmaskin. Detta ingår i hyran: Värme Vatten TV‑basutbud Övriga fördelar: Kallgarage, laddstolpar eller motorvärmarstolpar finns att hyra Förråd i nära anslutning till bostaden Gemensam tvättstuga Kvartersgård samt möjlighet att hyra bastu och gym Samtliga lägenheter i området har balkong eller uteplats. Om området – Kåge Kåge är ett lugnt och barnvänligt område med lantlig känsla och närhet till både älv, hav och fina strövområden. Här bor du med närhet till skola, förskolor, mataffär och vårdcentral. Kommunikationerna är goda och du når centrala Skellefteå på cirka 15 minuter med buss eller bil. Varmt välkommen att anmäla intresse för möjlighet att komma på visning! Vid snabb

Property type

studio

Rooms

2

Size

67 m²

Price

5 648 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Balcony

Yes

Garage

Yes

Rural

Yes

Price per m²

84 kr

Map

The listing is located at Brännsvedjevägen, 934 31 Kåge, Sweden

Loading map