Listed today

1 room apartment of 44m² in Svartå

693 73, Sweden

4 565 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

STATIONSVÄGEN 22 1002

På Stationsområdet i Svartå bor du naturnära. och vissa lägenheter har sjöutsikt från balkongen. Svartå är en tätort, ca 14 km från Degerfors, med fin natur, vandringsleder, elljusspår på vintern och de två fiskevänliga sjöarna Stor-Björken och Lill-Björken.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

44 m²

Price

4 565 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at 693 73, Sweden

Loading map