Stationsvägen, 780 51 Järna, Sweden
4 728 kr / month
Myrbacka, i Dala-Järna centrum, med 40-talet lägenheter.
Myrbacka, i Dala-Järna centrum, med 40-talet lägenheter.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
44 m²
Price
4 728 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
107 kr
The listing is located at Stationsvägen, 780 51 Järna, Sweden
Loading map