Listed today
Jungfrudansen 14, 16, 18, 171 52 Solna, Sweden
21 850 kr / month
Välplanerad lägenhet i lugnt och attraktivt område i Huvudsta, Solna. Här bor du med närhet till tunnelbana, matbutiker, restauranger och fina grönområden. Endast några minuter till Stockholm city med mycket bra kommunikationer. Perfekt boende för dig som vill kombinera stadsliv med ett lugnt och trivsamt område.
Välplanerad lägenhet i lugnt och attraktivt område i Huvudsta, Solna. Här bor du med närhet till tunnelbana, matbutiker, restauranger och fina grönområden. Endast några minuter till Stockholm city med mycket bra kommunikationer.
Perfekt boende för dig som vill kombinera stadsliv med ett lugnt och trivsamt område.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
81 m²
Price
21 850 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-06-2026
Price per m²
270 kr
The listing is located at Jungfrudansen 14, 16, 18, 171 52 Solna, Sweden
Loading map