Almagatan 6, 169 75 Solna, Sweden
18 400 kr / month
Nyproducerad 2 rok med balkong i Haga Norra/Newly built 2‑room apartment with balcony in Haga Norra (in English below) Bli den som flyttar in i denna luftiga och väldesignade tvåa på 43 m². Lägenheten ligger på våning 5 av 7 i ett nybyggt hus, har tre meters takhöjd och en fin balkong mot innergården. Den inredda interiören håller hög standard med ljus ekparkett, ett stilrent kök med integrerade vitvaror och ett kaklat badrum med kombinerad tvätt/tork. Allt hyrs ut fullt möblerat och...
Nyproducerad 2 rok med balkong i Haga Norra/Newly built 2‑room apartment with balcony in Haga Norra (in English below) Bli den som flyttar in i denna luftiga och väldesignade tvåa på 43 m². Lägenheten ligger på våning 5 av 7 i ett nybyggt hus, har tre meters takhöjd och en fin balkong mot innergården.
Den inredda interiören håller hög standard med ljus ekparkett, ett stilrent kök med integrerade vitvaror och ett kaklat badrum med kombinerad tvätt/tork. Allt hyrs ut fullt möblerat och...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
43 m²
Price
18 400 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
New build
Yes
Rural
Yes
Price per m²
428 kr
The listing is located at Almagatan 6, 169 75 Solna, Sweden
Loading map