Listed today

3 rooms apartment of 75m² in Sollentuna kommun

Sollentunavägen, 191 45 Sollentuna kommun, Sweden

16 100 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Sollentuna - 3rok - tillsv - 16.100kr/mån

Bostaden ligger i ett attraktivt område i Sollentuna med närhet till både affärer, restauranger och annan service. Sollentuna Centrum finns inom bekvämt avstånd med ett stort utbud av shopping och caféer. Området har mycket goda kommunikationer med pendeltåg och bussar som snabbt tar dig till centrala Stockholm och andra närliggande områden. Här bor du med både stadsliv och grönområden nära till hands.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

16 100 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

215 kr

Map

The listing is located at Sollentunavägen, 191 45 Sollentuna kommun, Sweden

Loading map