Listed yesterday

3 rooms apartment of 100m² in Smedjebacken

Omvägen, 777 31 Smedjebacken, Sweden

10 925 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-05-2026

Smedjebacken - 3rok - tillsv - 10.925kr/mån

Mysig villa i ett lugnt och mysigt bostadsområde. Här har du nära till natur och även bra kommunikationer. I Smedjebacken finns både service, skolor och grönområden inom bekvämt avstånd, vilket gör läget praktiskt och trivsamt.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

100 m²

Price

10 925 kr

Rental period

Unlimited

Available from

14-05-2026

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Omvägen, 777 31 Smedjebacken, Sweden

Loading map