1 room apartment of 27m² in Drevviksstrand

Björnvägen 38, 142 51 Drevviksstrand, Sweden

9 775 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 08-06-2026

Skogås - 1rok - tillsv - 9.775kr/mån

Björnvägen 38C, 142 51 Skogås ligger i ett lugnt och trivsamt område med närhet till både natur och service. I närområdet finns flera matbutiker, restauranger och annan vardagsservice som gör det enkelt att få ihop vardagen. För den som uppskattar grönområden finns fina promenadstråk och natur runt knuten. Kommunikationerna är goda med närhet till busshållplatser som smidigt tar dig vidare till pendeltåg i Skogås centrum. Därifrån når du centrala Stockholm på cirka 20–25 minuter, vilket...

Property type

apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

9 775 kr

Rental period

Unlimited

Available from

08-06-2026

Price per m²

362 kr

Map

The listing is located at Björnvägen 38, 142 51 Drevviksstrand, Sweden

Loading map