1 room apartment of 39m² in Braås

Parkgatan, 363 41 Braås, Sweden

4 467 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

sjösås 1:264, braås, kronoberg, växjö

Om Parkgatan 2 Här bor man antingen i en den större, renoverade fastigheten eller i de hemtrevliga marklägenheterna. Om Braås Braås är beläget med underbar utsikt över sjön Örken – en del av Mörrumsåns fiskrika vattensystem. I samhället finns affärer och vårdcentral. Den kommunala servicen är

Property type

apartment

Rooms

1

Size

39 m²

Price

4 467 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Parkgatan, 363 41 Braås, Sweden

Loading map