Listed 2 days ago

3 rooms apartment of 60m² in Enköping

Sandbrogatan, 749 49 Enköping, Sweden

11 911 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Sandbrogatan 1B

I Lilla Mejeriet är alla lägenheter smart planerade och skapar yteffektiva rum med bra intag av dagsljus. I Lilla Mejeriet har vi tagit fram tre olika inredningskoncept, i designkoncepten är grundmaterialen detsamma, de olika konceptens köksuppställning är samma men kulör på luckor och beslag skiljer sig åt. Koncepten delas upp per hus, så att varje hus får ett koncept. I alla tre hus utgörs köket ifrån Marbodal av rymliga och välplanerade arbetsytor. Hus 3: Det ljusa konceptet, med släta luckor och knoppbeslag. Både stänkskydd och bänkskiva i levande och slitstark laminat. Vi har valt ut färger, material och detaljer som gör det lätt att skapa en egen och personlig känsla. Alla väggar är målade i en bruten vit kulör och på golvet ligger ett parkettgolv i ek. I hallen finns ett klinkergolv. Badrummen är helkaklade och de större lägenheterna är utrustade med separat tvättmaskin och torktumlare, i mindre lägenheter finns en kombimaskin. Alla köken är utrustade med diskmaskin, ugn och induktionshäll. Alla vitvaror är i rostfritt utförande. Som en del i vårt miljöarbete kommer vi ha individuell mätning på varm- och kallvatten, och du betalar för din egen förbrukning. I anslutning till fastigheten finns parkeringsmöjligheter för boende.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

60 m²

Price

11 911 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Parking

Yes

Price per m²

199 kr

Map

The listing is located at Sandbrogatan, 749 49 Enköping, Sweden

Loading map