Saltsjöbadens Golfklubb, Kvarntorpsvägen, 133 21 Saltsjöbaden, Sweden
18 400 kr / month
Mysig, ljus, välplanerad 4:a med många praktiska detaljer i Saltsjöbaden. Nära till strövområden och natur, tågstation, köpcentrum (med mataffärer, bibliotek, järnaffär, apotek, systembolag etc), badplatser, golfbana.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
92 m²
Price
18 400 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
200 kr
The listing is located at Saltsjöbadens Golfklubb, Kvarntorpsvägen, 133 21 Saltsjöbaden, Sweden
Loading map