Listed 4 days ago
642 35, Sweden
8 158 kr / month
Flen Södra är det område som ligger på Södra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. Ett trevligt hus vid infarten mot centrala Flen, endast 10 minuters promenadavstånd centrumkärnan. Goda parkeringsmöjligheter och en lummig innergård. Huset har 25 lägenheter varav: • 13 st 2 Rok • 12 st 3 Rok
Flen Södra är det område som ligger på Södra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. Ett trevligt hus vid infarten mot centrala Flen, endast 10 minuters promenadavstånd centrumkärnan.
Goda parkeringsmöjligheter och en lummig innergård. Huset har 25 lägenheter varav: • 13 st 2 Rok • 12 st 3 Rok
Property type
apartment
Rooms
1
Size
78 m²
Price
8 158 kr
Price per m²
105 kr
The listing is located at 642 35, Sweden
Loading map