2 rooms apartment of 65m² in Eslöv

Rudolf Jonassons väg 8, 241 36 Eslöv, Sweden

8 324 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-03-2026

Rudolf Jonassons väg 8F

Du är välkommen att söka denna lägenhet på två rum och kök på Nya Sallerup. Lägenheten är genomgående och ligger på andra våningen. I lägenheten finns det bekvämligheter såsom diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. OBS, Eventuell hyreshöjning från och med , är ej inkluderad i totalhyran. Varmt välkommen med din ansökan!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

8 324 kr

Rental period

Unlimited

Available from

16-03-2026

Price per m²

128 kr

Map

The listing is located at Rudolf Jonassons väg 8, 241 36 Eslöv, Sweden

Loading map