Listed 6 days ago

2 rooms apartment of 64m² in Vimmerby

Rönnbärsgatan 6, 598 37 Vimmerby, Sweden

6 839 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Rönnbärsgatan 6, Vimmerby

Central tvårumslägenhet med balkong, diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Värme och vatten ingår i hyran. Hushållsel tillkommer. Det finns hiss i huset och fiber från Telia (man har eget abonnemang för internet). Det finns möjlighet att hyra parkeringsplats. Tidigare inflytt är möjlig, från den 1 juli.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

64 m²

Price

6 839 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at Rönnbärsgatan 6, 598 37 Vimmerby, Sweden

Loading map