Listed today
Pilgatan, 761 32 Norrtälje, Sweden
11 450 kr / month
Välkommen till charmiga Norrtälje hamn! Här erbjuds du nybyggda lägenheter av hög standard ett stenkast från vattnet. Fastigheten färdigställs under 2023 och omfattar totalt 191 bostäder och 121 parkeringar varav tre samnyttjas med två närliggande kvarter via bilpool. Förutom närhet till vattnet ges här ett lugnt och harmoniskt gårdsområde där du som boende bland annat har tillgång till en gemensam takterass och härlig innergård.
Välkommen till charmiga Norrtälje hamn! Här erbjuds du nybyggda lägenheter av hög standard ett stenkast från vattnet. Fastigheten färdigställs under 2023 och omfattar totalt 191 bostäder och 121 parkeringar varav tre samnyttjas med två närliggande kvarter via bilpool.
Förutom närhet till vattnet ges här ett lugnt och harmoniskt gårdsområde där du som boende bland annat har tillgång till en gemensam takterass och härlig innergård.
Property type
house
Rooms
1
Size
66 m²
Price
11 450 kr
Price per m²
173 kr
The listing is located at Pilgatan, 761 32 Norrtälje, Sweden
Loading map